top of page

Privátní sauna v centru Prahy

Sauny jsou známé a oblíbené kvůli svým pozitivním účinkům na lidský organismus. Ovlivňují kvalitu pokožky, otužují organismus a zlepšují jeho obranyschopnost. Posilují tělo, ale zároveň slouží k dokonalé relaxaci po cvičení. V privátní sauně si užijete účinky sauny bez ostychu a naplno. 

Pozitivní účinky sauny a páry

Pravidelné saunování zvyšuje odolnost organismu proti běžným infekcím horních dýchacích cest, povzbuzuje hormonální i nervové funkce organismu a zvýšené pocení zbavuje tělo odpadních látek, které vznikají při metabolických procesech. Sauna podporuje imunitu vašeho těla, má pozitivní dopad na psychiku a zmírňuje obtíže pohybového aparátu. Teplo zvyšuje roztažitelnost a pružnost vazů, proto je saunování vhodné i při revmatických obtížích.

Oproti sauně je parní lázeň vlhčí a vyhřívá se na nižší teplotu. Pravidelné návštěvy páry zvyšují otužilost organismu a tělo je odolnější vůči běžným infekcím horních cest dýchacích. Páru je vhodné využívat při chronických rýmách, zánětech nosohltanu, u revmatických chorob a jiných pohybových obtíží. Páru je vhodné zařadit i při léčbě poúrazových následků. Příznivě působí na dostatečné prokrvení končetin a na poruchy nespavosti. Má také blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, v léčbě akné a v boji proti celulitidě. Pára slouží k celkovému zotavení a uvolnění těla i mysli.

Výhody našeho wellness

  • saunu lze využít po cvičení na uvolnění a prohřátí svalů

  • soukromí

  • klid

  • lze objednat masáž přímo do wellness

bottom of page