top of page

Richard Soja, MBA

*Profesionální trenér fitness a kulturistiky, výživový poradce*

Redukce hmotnosti

Budování svalové hmoty a síly

Formování postavy

Držení těla, stretching, mobilita, odstranění bolestí

Příprava na soutěže

Silový trénink

Technika a správné provedení cviků

Online coaching

Mentoring

  • Instagram

richard.soja.fitness

TRENER KLARA.jpeg

Klára Klimtová

Jmenuji se Klára Klimtová a trénování se věnuji přes 7 let. Jsem vášnivý sportovec a život bez pohybu si nedokážu představit.

Mým životním cílem je motivovat lidi k pohybu, aby mí klienti cvičili především kvůli sobě, měli výsledky a tréninky je bavily. Zaměřuji se na veškeré typy tréninků a snažím se každý trénink přizpůsobit klientovi na míru.

Specifikace:

-kruhové a kondiční tréninky, tabata

-funkční tréninky

-redukce hmotnosti

-silové tréninky

  • Instagram

instagram

Nikola trenérka.png

Nikol Štiková

Věnuji se zejména tréninku žen, který obsahuje silové, funkční a rehabilitační prvky zaměřené na cíl klienta - redukce hmotnosti, tvarování postavy nebo získání lepší kondice. Věřím v to, že díky cvičení dokážeme formovat jak naši postavu, tak i vlastní osobnost. Posílíme nejen svaly, ale i vlastní sebevědomí a víru v sebe samé.

Momentálně jsem studentkou výživového poradenství a mezi mé nejnovější absolvované kurzy patří Rehabilitace v trenérské praxi a Sportovní a rekondiční masáž.
 

  • Instagram

stikovanikola.fitness

l_481.jpg

Kateřina Adámková

Jsem osobní trenérka, zabývám se komplexním poradenstvím v oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Mezi mé klienty patří jak úplní začátečníci, tak pokročilí. Tréninky připravuji každému klientovi na míru s přihlédnutím k možným dysbalancím, přizpůsobuji se momentálním indispozicím a požadavkům. Tréninky neustále obměňuji, aby nedocházelo ke stagnaci a aby cvičení bylo stále zábavné. Kombinuji cvičení s vlastní vahou na TRX, cvičení s gumami, míči, činkami.

  • Instagram

instagram

bottom of page