top of page
Kopie návrhu Bez názvu (1).png
Cvičte 30 min. a hubněte 60 min.

Strávila jste někdy hodiny běháním na běžeckém pásu a přemýšlela jste: „Není lepší způsob, jak zhubnout?“ Ukázalo se, že ano!

 

V PINK GYM je naše cvičení navrženo tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků hubnutí pouze za 30 minut tréninku!

 

Objevili jsme nový tréninkový vzorec FFB koncept, který vám umožní spálit dvakrát více kalorií za půl hodiny našeho tréninku, než při typickém hodinovém cvičení! Jak je to možné? Nejsou to zázraky, je to věda!

 

FFB koncept kombinuje tři metody hubnutí podpořené výzkumem pro nejúčinnější a nejudržitelnější hubnutí, se kterým jsme se kdy setkali. Těmito třemi metodami jsou:

HIIT.png

I. HIIT TRÉNINK

Nejefektivnější cvičení na hubnutí

Trénink, který jsme zvolili se jmenuje HIIT (intervalový trénink s vysokou intenzitou). Trénink HIIT je intenzivní a zábavné plnohodnotné cvičení, při kterém dosáhnete za 30min výsledky, které při jiných cvičeních dosáhnete za 60 min.!

Auto Fat Burn 2.png

II. AUTO FAT BURN

Cvičte 30 minut a hubněte 60 minut!

Po cvičení HIIT se aktivuje enzym hormonsenzitivní lipáza, která odbourává tuky. Takže po cvičení dalších 30 min. vaše tělo spaluje tuky samo. Stačí, když nebudete 30 min. po cvičení jíst ani pít nic jiného než čistou vodu.

Metabolic Boost 1.png

III. METABOLIC BOOST

Zrychlete spalování tuků

Navíc pokud budete cvičit HIIT pravidelně, zvýšíte trvale svůj metabolismus a hubnutí po cvičení bude pokračovat i mezi tréninky! Takže budete hubnout dokonce i během spánku.

Samozřejmě je velmi důležitou částí procesu hubnutí správné stravování. U nás proto dostanete jídelníček nastavený na míru a doporučení k správnému stravování, které zpracoval náš odborník na výživu a hubnutí. Záleží nám na Vás, na vašich výsledcích a spokojenosti, proto od nás toto vše dostanete ZDARMA.

 

Nechceme, abyste vyhazovaly peníze a marnily čas neefektivním hubnutím. Chceme úbytek tuku a zachování nebo posílení svalové hmoty. Proto u nás výsledky hubnutí měříme na bioimpedančním přístroji InBody a Vy máte u nás všechna měření na tomto skvělém přístroji ZDARMA!

Hn%C4%9Bd%C3%BD%20Vav%C5%99%C3%ADn%20Zem
Hn%C4%9Bd%C3%BD%20Vav%C5%99%C3%ADn%20Zem
bottom of page